Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0