Movies
Ratings
124
Tears of the SunRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
Furious 7Rated ★ 4.0