Movies
Ratings
17
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0