Titles you rated
MommyRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
CarolRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
BargainRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 5.0