Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 3.5