Titles you rated
12 Angry MenRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0