Movies
Ratings
143
The HelpRated ★ 5.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 2.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 5.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0