Movies
Ratings
48
SerendipityRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0