Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Bread of HappinessRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0