Movies
Ratings
134
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
UltravioletRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
JawsRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0