Movies
Ratings
57
About TimeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5