Titles you rated
Man in LoveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Who are You?Rated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
DittoRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.0
Steel Cold WinterRated ★ 3.0
CashbackRated ★ 3.0
Kiss Me, Kill MeRated ★ 1.0