Movies
Ratings
163
Young @ HeartRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
IsabellaRated ★ 3.0- You Make Me A DanceRated ★ 4.0
AliceRated ★ 3.5
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 3.0
RinguRated ★ 0.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
The Divine FuryRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.0
Mr. HeartRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
Sense and SensibilityRated ★ 3.0