Movies
Ratings
112
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
HowlingRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 1.0
Late BlossomRated ★ 1.0