Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.5
ImmortalsRated ★ 2.0
Zu WarriorsRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
The Longest YardRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0