Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
AlienRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0- The CureRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0