Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
SnowdenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The Merchant of Venice: Shakespeare's Globe TheatreRated ★ 4.5
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
AssassinsRated ★ 4.5
Shiva BabyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0