Titles you rated
Spirited AwayRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0