Movies
Ratings
338
WonderRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
GiftedRated ★ 4.5
X+YRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Ash FlowerRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
Before I FallRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.5
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.5