Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5