Titles you rated
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
TroyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0