Movies
Ratings
138
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 2.0