Movies
Ratings
35
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0