Titles you rated
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Kung FuryRated ★ 3.5
Slow WestRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
EverestRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The SpiesRated ★ 1.5
The CallRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.5
The King of MasksRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0