Movies
Ratings
204
Take This WaltzRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 4.0
The Tooth and the NailRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0