Movies
Ratings
54
ForgottenRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Shallow HalRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0