Movies
Ratings
19
Inside MenRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0