Movies
Ratings
75
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0