Movies
Ratings
51
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5