Movies
Ratings
380
The NotebookRated ★ 5.0
The Fall GuyRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy'sRated ★ 1.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.5
WishRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0