Movies
Ratings
93
Marriage StoryRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 5.0
JokerRated ★ 1.0
The InternRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0