Movies
Ratings
102
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
CrankRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0