Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.5
AshfallRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5