Movies
Ratings
144
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 5.0
PawnRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 2.5
CarsRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5