Movies
Ratings
62
The LoverRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Wings of DesireRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Lost In LoveRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
JFKRated ★ 3.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0