Movies
Ratings
100
AvatarRated ★ 4.0
Amazing GraceRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Address UnknownRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
The StudentRated ★ 2.0
The Fourth KindRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Touch of the LightRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0