Titles you rated
GravityRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0