Titles you rated
HelplessRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5