Titles you rated
ApocalyptoRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Dante's PeakRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.0
ContagionRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0