Titles you rated
Wizards of Waverly Place: The MovieRated ★ 5.0
Princess Protection ProgramRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 2.0
The Adventures of TintinRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 1.0
CarsRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 1.0
Toy Story 2Rated ★ 2.0
AladdinRated ★ 1.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0