Titles you rated
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Beastie BoysRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0