Movies
Ratings
27
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Lump of SugarRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0