Movies
Ratings
248
Train to BusanRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 1.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0