Movies
Ratings
570
The ContactRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Sand CastleRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Masquerade HotelRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0