Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0