Movies
Ratings
393
DemolitionRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
GlassRated ★ 1.5
The BrutalistRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5