Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
Boiler RoomRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Dark PlacesRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
GoonRated ★ 5.0