Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0