Movies
Ratings
434
Decision to LeaveRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
FallRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0- HeroRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0