Movies
Ratings
536
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 2.5- Better Than Harley DavidsonRated ★ 3.5
- EulogyRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5